HUBICE DVORY

Sektor

Nehnuteľnosti a reality

Investícia

2 500 000 – 11 00 000 EUR

Vstup

2007; Hubice Slovenská republika

Základné informácie

Projekt predstavuje možnosť harmonického a finančne dostupného bývania nielen pre mladé rodiny, ale pre každú generáciu a to celkovo v 73 rodinných domoch.

Obec Hubice leží na úrodnej pôde Žitného ostrova a vyznačuje sa dobrou dopravnou dostupnosťou 25 km od Bratislavy. Výstavba 73 rodinných domov v zaujímavej lokalite obce Hubice začala v roku 2007.

Projekt prináša výnimočnú formu usporiadania domov, kde hranice medzi pozemkami netvoria umelé ploty, ale samotné objekty domov, čím budúci obyvatelia získavajú intimitu a súkromie na vlastnom dvore. Na výber je 9 typov domov v tvare písmen U, L a I v štandardnom vybavení s využitím klasických materiálov (tehla a zateplenie). Rovnako je možné podľa želania zákazníkov realizovať nízkoenergetické domy, ktoré prinesú úsporu v prevádzkových nákladoch. Zákazník si môže zvoliť veľkosť obytnej plochy, typ domu a použitie materiálov. Súčasťou projektu je aj námestie v tvare elipsy, ktoré bude predstavovať dominantu novovybudovanej štvrte. Okolo kaskádovitej fontány s vodnou plochou by sa malo v budúcnosti nachádzať drevené sedenie, ulice budú vysadené zeleňou a súčasťou projektu je aj vytvorenie viac ako hektárového parku s detským ihriskom.